Recepţioneră

Recepţioneră – (Informaţii clienţi)

Descrierea postului:
- Întâmpină vizitatorii showroom-ului şi oferă informaţii generale despre companie
- Se asigură că toţi vizitatorii sunt primiţi şi trataţi cu amabilitate şi profesionalism
- Preia şi direcţionează apelurile telefonice
- Administrează corespondenţa (primirea, sortarea, distribuirea, înregistrarea, multiplicarea, redactarea, arhivarea, expedierea corespondenţei)
- Oferă suport superiorului direct şi echipei de vânzări şi post-vânzări)
- Se asigură de îmbunătăţirea permanentă a nivelului serviciului de recepţie oferit clienţilor
- Efectuează raportările către MBRO
- Ţine evidenţa dosarelor de vânzări şi a contractelor în derulare, urmăreşte în sistemul GO şi AFAB derularea producţiei autovehiculului
Cerinţe:
- Limbă engleză
- Stăpânirea pachetului de aplicaţii MS Office
- Abiltăţi foarte bune de organizare şi prioritizare
- Orientarea spre găsirea de soluţii ş rezolvarea problemelor
- Bune abilităţi de comunicare şi de lucru în echipă
- Persoană dinamică, comuncativă şi orientată către client
- Atitudine pozitivă, eficientă, atenţie la detalii
Beneficii oferite:
- Salariu motivant
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tânără, de a performa într-un mediu competitiv şi de a creşte profesional într-un grup de prestigiu